• Nieuws

Taalcursus, Sinterklaas, Kerst, hulp bij hoge energierekening, schoolfoto's en Move-it

 

Beste ouders,

Zoals u weet, geloven wij dat we alleen samen met u kunnen zorgen voor de beste ontwikkeling van onze leerlingen. Daarom zijn we erg blij weer zoveel ouders gesproken te hebben tijdens de voortgangsgesprekken en dat veel ouders een 'Kijkje in de klas' hebben genomen tijdens de rekenles.

Hieronder vindt u weer het laatste nieuws vanuit onze school. Veel leesplezier en alvast hele fijne feestdagen gewenst!

 

Taalcursus: Laatste dag voor inschrijving

U kunt zich alleen nog vandaag inschrijven voor de cursus Taal en School. Gebruik hiervoor dit formulier: https://forms.office.com/r/5y76D9kZge

Deze cursus is speciaal voor ouders die beter Nederlands willen leren, meer willen weten over wat hun kind op school doet en beter willen leren praten met de juf of meester. De cursus is gratis en vindt iedere maandag en donderdag van 9 tot 12 uur plaats in ons Familieservicepunt. 

 

Sinterklaas op school

Maandag 5 december komt Sinterklaas langs op school! Met de hele school zullen we hem en zijn Pieten een warm welkom geven. Daarna gaan de voorschool en de groepen 1 t/m 5 bij de Sint langs. De groepen 6 tot en met 8 maken surprises en gedichten voor elkaar. Om 12 uur zijn alle leerlingen vrij

WhatsApp Image 2021 09 30 at 22.28.17

 

 

Familieservicepunt helpt bij hoge energierekening

Heeft u hulp nodig bij het uitzoeken van een goede en goedkope zorgverzekering, of heeft u een hoge energierekening en wilt u een tegemoetkoming van de gemeente? Kom naar het Familieservicepunt, Yvonne kan u hierbij helpen.   

U kunt langkomen bij het Familieservicepunt op:
Dinsdag tussen 14.00 en 15.00 uur 
Donderdag tussen 9.30 en 10.30 uur

Yvonne is ook bereikbaar mail en telefoon:
E-mail: y.rijken@buurtteamamsterdamnieuwwest.nl
Telefoon: 06-547 167 89

  

Kerstmis met markt en diner

Op dinsdag 20 december bent u van harte welkom op onze kerstmarkt. Voor mooie prijsjes kunt u de prachtigste werkjes van onze leerlingen kopen. 

Donderdag 22 december vieren we met de hele school kerst, met een heerlijk kerstdiner. Mede door het Jeugdeducatiefonds kunnen we dit jaar elke klas geld geven waarvan ouders kunnen koken voor de klas. Wilt u helpen koken voor de klas van uw kind? Laat het weten aan de leerkracht.

Vrijdag 23 december om 12 uur begint de kerstvakantie voor alle leerlingen.
 
Kerst achtergrond

 

 

Schoolfoto's liggen klaar

De schoolfoto's zijn binnen! Voor de ouders die nog niet besteld hebben:

Bestel online via pc of mobiele telefoon:https://bestel.rdfoto.nl

  

Move-it!

Op de Lukasschool gaan we voor gezond! Aankomende 6 weken gaan we iedere dinsdag tijdens de pauzes aan de slag met bewegen en gezond eten. Studenten van 'Move-it' leren onze leerlingen spelend én bewegend alles wat ze moeten weten over een gezonde leefstijl. Tijdens de pauzes en na schooltijd.

Het project is een samenwerking vanuit Combiwel, Gemeente Amsterdam, Vooruit en Saga Interproject.

 

7MZE4ldQ1XxqMuufueQ73tjYHn54SUZB9zN6dZtfOxlAGKHWcTamaH5OXm4VZJ1xp1BsJdc RDXHZz92iwuuUrRgySh9 wybACSZbKbcBbNdIArE7F9unf 9yluVROB8WecLHtCLTh Dkz9fXhmQx56VEnKv23Yn307cMJluIO vPJW 9Wc gVNNaRjqGQ

 

  

Belangrijke data

Via link komt u direct bij de meest recente jaarkalender, waarop alle belangrijke data staan voor het komend schooljaar. 

 

Vakantierooster 2022/2023

 

 

De eerste dag

De laatste dag 

 

Kerstvakantie 

Maandag 26 december 2022

Vrijdag 6 januari 2023

Voorjaarsvakantie 

Maandag 27 februari 2023 

Vrijdag 3 maart 2023 

Studiedag 

Maandag 6 maart 2023 

 

Goede vrijdag + 2e paasdag 

Vrijdag 7 april 2023

Maandag 10 april 2023

Meivakantie 

Maandag 24 april 2023

Vrijdag 5 mei 2023

Hemelvaart 

Donderdag 18 mei 2023

Vrijdag 19 mei 2023

2e Pinksterdag 

Studiedag

Studiedag

Maandag 29 mei 2023

Dinsdag 30 mei 2023

Vrijdag 30 juni 2023

 

Zomervakantie 

Vrijdag 21 juli 2023 

Vrijdag 1 september 2023 

 

  

De Lukasschool op social media

De Lukasschool is nu ook te volgen via Instagram! Hier vindt u een gezellig fotoverslag van (bijna) alles wat we doen op school. Ook vindt u ons op Twitter en Facebook. Uiteraard houden we hier rekening met de AVG wetgeving.

Met vriendelijke groet, mede namens het team,

Assia Mouhouti & Bryan Limon
Directie Lukasschool 

P.S. 
Als u vragen heeft, dan kunt u altijd even een afspraak met ons maken. Wij maken graag tijd voor u.